تبلیغات
دنیای آموزش - بگویید چه نوع نشریاتی را می پسندید تا بگوییم چه شخصیتی دارید؟

 


بگویید چه نوع نشریاتی را می پسندید تا بگوییم چه شخصیتی دارید؟

 

1-نشریات طنز:

 

2-نشریات اجتماعی:

 

3-نشریات خانوادگی:

 

4-نشریات ورزشی:

 

5-نشریات سیاسی:

 

6-نشریات آشپزی و شیرنی پزی:

 

7-نشریات علمی:

1-نشریات طنز:

 

شما عاشق تنوع در زندگی،کار ،تفریح و... هستید.از آنجا که تنوع و هیجان را دوست دارید برای کارهایی مثل تبلیغات ،رسانه های گروهی ،طراحی مد ومعماری مناسب می باشید.در واقع کار هایی که نیازمند خلاقیت است.با روحیه شما سازگار تر است. جالب اینکه تنوع طلبیتان،شما را به یک منبع انرژی تبدیل کرده است.بنابراین اگر پروژه ای 5 سال هم به طول انجامد،شما انرژی خود را از دست نخواهید داد و با همان جدیت در پایان سال چهارم ،قدم به سال بعد می گذارید.

 

2- نشریات اجتماعی:

 

این افراد به خوبی می توانند از این سرمایه خدادادی خود به خوبی استفاده کنند.آنها ذاتا از بودن در جمع لذت می برند و شخصیتی برونگرا دارند.فعال و پر از جنب و جوش هستند و به طور مرتب از یک کار به کار دیگر سرک می کشند.

این افراد منصف و با اخلاق بوده و در شغلهایی که نیازمند انصاف و قضاوت است نیز بسیار موفق خواهند شد.اگر دقت کنید کنار دکه های روزنامه فروشی در آن واحد به چند مجله و روزنامه و هفته نامه و....سرک می کشند تا اخبار و اطلاعات را یک جا در اختیار داشته باشند و درعین حال از خبری غافل نمانند.

 

3- نشریات خانوادگی:

 

شما دریای صبر و بردباری هستید شنونده ای بسیار خوب و برای درد و دل کردن فوق العاده اید.شما طبیعتا برای شغل هایی که نیازمند پند و اندرز هستند مثل مشاور، حقوق، روان شناسی،روان پزشکی و تدریس بسیار مناسب اید. شما فردی احساساتی هستید و به همین دلیل نسبت به احساسات دیگران نیز حساس می باشید و سعی می کنید هر کاری که از دستتان بر می آید برای رفع رنج و درد دیگران انجام دهید.

شما به لحاظ شخصیتی بسیار شاداب و بذله گو و اجتماعی هستید و دوست دارید که در جمع دوستان همیشه حاضر و در واقع نقل مجلس باشید کار شما را خسته نمی کند و به نوعی انرژی مضاعف برایتان به ارمغان می اورد.

 

4- نشریات ورزشی:

 

جنب وجوش در ذات این افراد است. هر چند روان شناسان معتقدند به رغم جنب و جوش و فعال بودن زیاد این افراد، ورزش و ورزشی دوستان، بسیار اهل غلو کردن هستند و دوست دارند که یک شبه ره صد ساله را بپیمایند این امر باعث می شود تا افرادی ترقی خواه ،پیشرو و آینده نگر به حساب بیایند .

بسیاری بر این اعتقادند که بهتر است آنها در قسمت برنامه ریزی و سرپرستی شرکت به کار گمارده شوند. آنها بیشتر تمایل دارند که به سبک و مرام خود کار کنند و چندان از رییس و آقا بالا سر داشتن خوششان نمی اید.

 

5- نشریات سیاسی:

 

تکه کلام این افراد <<تجزیه و تحلیل کن>> است. با توجه به همین علامت است که همیشه سراغ کارهایی میروند که بتوانند نیاز درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضا کنند. تحقیقات، اکتشاف، آزمایشها، تحقیقات پزشکی شغلهایی مناسب برای آنهاست .

این افراد در جمع دوستان و یا در هر جمع دیگری، بلا فاصله وارد سیاست می شوند و از آنجا که مطالعات کافی در این زمینه دارند، می توانند تمامی این سوالات را پاسخگو باشند واین برای دوستانشان بسیار جالب است.از اظهار نظر کردن لذت می برند و تلاش دارند تا همیشه در این بحث ها دخالت کرده و خود را خیلی هم وارد نشان دهند.

 

6- نشریات آشپزی و شیرنی پزی:

 

جمع گرایی بیش از حد این افراد و توانایی آنها برای القا ی زندگی و حیات حتی در کسل کنند ترین موقعیت ها ، باعث می شود بتوانند مدیران فوق العاده ای شوند،این افراد همچنین در شغلهایی که در آنها نیازمند به تحرک انگیزش و خلاقیت زیاد است هم موفق خواهند شد.

رسانه های گروهی، تدریس، هنر و تبلیغات از جمله کار های است که این افراد به خوبی از پس آن بر می آیند.

 

7- نشریات علمی:

 

این افراد عاشق مسافرت، پیدا کردن چیز های جدید و نیز دوستیابی هستند ودر عین حال ،بسیار خوش صحبت هستند .به خاطر همین خصوصیات و ویژگی ها می توانند در کارهایی مانند فروشندگی موفق شوند .آنها همچنین برنامه ریزان و بازاریابان موفقی خواهند بود و در واقع در هر کاری که با مشتری و ارباب روجوع سر وکار داشته باشد این افراد بهترین هستند و عاشق تحقیقات و نکات تازه در سفرهای خود می باشند.

 
طبقه بندی: عمومی، 
ارسال توسط بهاره
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام بخش وبلاگ بیشتر مورد استفاده شماست؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin