تبلیغات
دنیای آموزش - درباره یاهو 360 درجه )امکان جدید یاهو برای یافتن دوستان قدیمی)

 


یا هو 360 درجه یکی از جدیدترین امکانات یاهو است که به شما امکان می دهد که برای خود یک وبلاگ شخصی ایجاد نمائید همچنین میتوانید تصاویر خود را به اشتراک بگذارید ودوستان وآشنایان قدیمی خود را نیز به همین روش پیدا کنید .چرا که در یا هو 360 درجه هر فرد که دوست خود را به لیست دوستانش اضافه نماید برای شما قابل مشاهده خواهد بود ودوستان شما نیز براحتی اعضای دیگر . پس میتوانید دوستان قدیمی خود را با استفاده از این قابلیت پیدا کنید وبطور 360درجه همگی عضو خانواده بزرگ یاهو خواهید شد که براحتی میتوانید مانند یک دایره با همدیگر در ارتباط باشید .

حالا اگر مایلید اطلاعات بیشتری بدست آورید بر روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

یاهو 360درجه در حال حاضر بصورت آزمایشی ارئه شده است ومانند سرویسهای دیگری که بطور آزمایشی راه اندازی می شوند همراه با دعوت نامه است به این شکل که برای عضویت در آن و استفاده از خدمات آ ن می بایست فردی که در آن عضو میباشد برای شما دعوت نامه ای ارسال کند . این دعوت نامه ها تعداد محدودی ندارند وبه هر میزان که بخواهید میتوانید برای دوستانتان ارسال نمائید .همچنین چنانچه از دوستانتان کسی عضو این سرویس نیست تا برای شما دعوت نامه ای ارسال کند میتوانید ایمیل خود را در لیست انتظار یاهو360درجه ثبت نمائید تا خود یاهو برای شما اقدام به ارسال دعوتنامه نماید.
دعوتنامه های یاهو360درجه با موضوعی شبیه connect to User on Yahoo!360 برای شما ارسال می شود پس از باز کردن ایمیل گزینه ای در آن وجود دارد با عنوان Connect To Me پس از کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ای می شوید که در آن نیز همین گزینه موجود است . پس از کلیک دوباره بر روی همین گزینه شما وارد این سیستم خواهید شد وسرویس یا هو 360درجه بر روی همان آی دی یاهوی شما فعال خواهد شد.برای ورود به بخش مدیریتی خود پس از ورود به لینک http://360.yahoo.com با وارد کردن نام کاربری ورمز عبور خود در یاهو وارد این سیستم شوید .در این سیستم امکانت مختلفی در اختیار دارید . یکی از بخش های موجود در این سرویس گزینه My Page می باشد که توسط آن می توانید یک صفحه شخصی برای خودتان بسازید و در آن عنوان ،مطالب وبلاگ، تصاویر خود و دوستانتان،لینک ها وموارد مورد علاقه خو دو... را قرار دهید یکی دیگر از امکانات عالی که این سرویس را سریعا در بین کاربران مشهور کرد ایجاد وبلاگ شخصی با مدریت بسیار آسان در آن است . برای ایجاد وبلاگ شخصی خود می بایست بر رو ی گزینه My Blog کلیک نمایید وچنانچه وبلاگ خود را هنوز نساخته اید بر روی گزینه Create My Blog کلیک نمایید . در بخش My Blog تنظیمات گزینه های مختلفی وجود دارد به عنوان مثال تو سط گزینه Compose New Entry میتوانید مطلب جدیدی را در وبلاگ خود اضافه نمایید .همچنین در قسمت میانی صفحه نیز مطالب قبلی شما که در وبلاگ تان قرار داده اید لیست شده اند ومی توانید آنها را ویرایش ویا حذف نمائید.
قابلیت منحصر بفرد ی که سرویس وبلاگ یاهو وجود دارد این است که میتوانید در هر یک از مطالب خود تصویری را نیز از روی هارد دیسک خود به آن مطالب اضافه نمائید ومیتوان گفت دیگر نیازی به سرویسهای ارائه دهنده فضا برای آپلود تصاویر ندارید .گزینه های دیگری که در بخش My Blog وجود دارد عبارتند از View Blog که وبلاگ شما را نمایش میدهد.
Edit Blog Settings که تنظیمات مربوط به وبلاگ خود را میتوانید در آن مشخص نمائید و گزینه Edit Blogroll که توشط آن میتوانید بخش مانند لینک دوستان در وبلاگ خود داشته باشید وآن را مدیریت نمائید . بخش دیگری که در این سرویس وجود دارد گزینه My Friends می باشد ودر آن می توانید دوستان خود را مدیریت کنید . به آنها پیغام ارسال کنید مشخصات فردی وتصویر آنها را در صورت وجود مشاهده کنید.
Mail Box بخش دیگری از این سرویس است که توسط آن می توانید اقدام به ارسال و دریافت ایمیل کنید.
برای ارسال دعوت نامه به دوستانتان نیز می توانید ازگزینه Invite استفاده کنید. قابلیت مفید دیگری که در این بخش وجود دارد این است که یا هو به شما این امکان را میدهد که به تمامی اعضائی که در لیست دوستان یا هو مسنجرتان قرار دارد ویا تمام کسانی که در دفتر چه آدرس ایمیلتان قرار دارند به یکباره دعوت نامه ارسال کنید.یکی از کاربردی ترین در این سرویس به اشتراک گذاردن تصاویر شما است .با کلیک بر روی گزینه Home وسپس انتخاب گزینه Start Sharing Photos می توانید براحتی تصاویر خود را در یاهو قرار دهید و در این سرویس ،نیز دوستان شما مشاهده نمایند. شما در این سرویس می توانید برای تصاویر خود Side Show نیز بسازید.
با استفاده از بخش Search نیز می توانید بدنبال دوستان وآشنایان خود با توجه به نام ، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، جزئی از نام آنها ، سن، جنسیت ،ویا محل سکونت آنها بپردازید.
امیدوارم که این سرویس مورد توجه شما دوستان عزیز قرار بگیرد .
طبقه بندی: آموزش اینترنت، 
ارسال توسط سهیلا
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام بخش وبلاگ بیشتر مورد استفاده شماست؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin