تبلیغات
دنیای آموزش - Super Internet TV 7.3

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1387


نرم افزار Super Internet TV به شما این امکان را می دهد تا بیش از 1900 کانال زنده تلویزیونی و بیش از 5000 کانال زنده رادیویی را از 100 ها کشور مختلف بینید و گوش دهید. برای در دست داشتن همه ی این قابلیت ها، نیازی به کارت TV نیست، این نرم افزار، همه ی این کانال ها را از طریق اینترنت بارگذاری خواهد کرد. البته برای اکثر کانال های تلویزیونی و رادیویی به سرعتی بیش از 56 Kb/s نیاز است، برای ایستگاه های تلویزیونی پهن باند، به سرعت 300Kb/s نیاز است.
نرم Super Internet TV ایستگاه های پشتیبانی شونده ی خود را به صورت خودکار برروز رسانی می کند، بنابراین استفاده از این نرم افزار هیچگاه قدیمی نخواهد شد. اگر شما به دنبال یادگیری زبان های مختلف یا راه حلی برای آن هستید، این نرم افزار بهترین انتخاب برای شماست. این نرم افزار مجموعه ای از کانال های تلویزیونی را به صورتی دقیق شبیه سازی می کند. با انتخاب هر کانال از لیست نرم افزار، آن کانال در پنجره اصلی پخش خواهد شد. برای استفاده از نرم افزار، نیاز به هیچ تنظیماتی نیست.
کانال ها شامل موضوعاتی مانند ورزش، سرگرمی، موزیک، اخبار، مذاکره، رادیو و ... از کشورهای مختلفی است. بعضی از کانال به چند زبان قابل پخش هستند، برای استفاده از این کانال ها به تنظیمات خاصی نیاز نیست.
برخی از ویژگی های نرم افزار
بیش از 1900 ایستگاه تلویزیونی.
بیش از 5000 ایستگاه رادیویی.
بیش از 200 دوربین زنده تحت وب.
عدم نیاز به کارت TV.
بروزرسانی خودکار کانال ها.
پشتیبای از ایستگاه هایی با پهنای باند بالا.
صدها پوسته ی زیبا.
صفحه ی قابل تغییر اندازه و پشتیبانی از حالت تمام صفحه.
کارکرد صحیح در همه نقاط دنیا.
نیازمندی های این نرم افزار
نرم افزار های RealPlayer و Windows Media Player.
نرم افزار Super Internet TV از سیستم رمزگشای Windows Media Player برای دریافت سیگنال های تلویزیونی و رادیویی استفاده می کند. اگر قصد تماشای کانال هایی را دارید که از فرمت های پشتیبانی شونده توسط نرم افزار RealPlayer استفاده می کنند، این نرم افزار را نیز نصب کنید.
سیستم عامل های پشتیبانی شونده:
Windows Vista, XP, 2003, 2000, ME, 98, 98SE or Windows NT4.0

قیمت: 35$
سایت سازنده
حجم 2.53 MB

لینک دانلود - سرور سایت
لینک دانلود - PdShare
لینک دانلود - Rapidshare

پسورد: www.persiandown.comطبقه بندی: دانلود نرم افزار، 
ارسال توسط معین
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام بخش وبلاگ بیشتر مورد استفاده شماست؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin